Menu Close

Sünnipäevalaps sai aastaks uue logo


Haapsalu Noorte Huvikeskuse 70. sünnipäeva logo konkursi võitja

Sel aastal tähistab Haapsalu Noorte Huvikeskus 70. sünnipäeva ning sellele pühendatult toimus veebruarikuus sünnipäevalogo konkurss asutuse huviringide õpilaste ja noortekeskuste noorte seas.
Žürii valis võidutööks Lisett Pello õhupallidega figuuri, millest valmis logolahendus. Kõikide võistlustöödega saab tutvuda all asuvas galeriis.
Sünnipäeva tähistamine kestab läbi aasta, kulminatsioon on maikuus. Siis toimub suur sünnipäevakontsert Haapsalu kultuurikeskuses, kus esinevad huviringide õpilased ja kohtutakse nii endiste kui praeguste õpilaste ja õpetajatega. Samuti avame mais üle-eestilise koolinoorte kaasaegse kunsti näituse „Ilus asi“. 1. juunil ootame kõiki traditsiooniliselt perepäevale promenaadile tantsupaviljoni juurde. Kindlasti toimub põnevaid tegemisi ka sügisel, jälgige meid Facebookis ja vaadake meie kodulehte.  
Haapsalus alustati süstemaatilise huvihariduse pakkumist aastal 1949, mil alustas Pioneeride maja. Täna pakutakse lastele ja noortele 70a vanuses Haapsalu Noorte Huvikeskuses riiklikult kinnitatud õppekavade alusel 11 erineva huviringi tegevusi ning avatud noortekeskuste teenust neljas noortekeskuses. Huvikeskuses õpib üle 200 õpilase, õppekavad on üldkultuuri, muusika ja kunsti ning spordi valdkonnas.


Lisett Pello ja Kristi Erkmann
foto: Tiiu Randmann-MihklaLogode autorid on meie asutuse huviringide õpilased ja noortekeskuste noored.

[gdgallery_gallery id_gallery=”2″]

Kristi Erkmann
Haapsalu Noorte Huvikeskusdirektori kt
Tel 528 8593
huvikeskus@noor.haapsalu.ee