Menu Close

PEREPÄEV

Laupäeval, 1. juunil kl 12-15 toimub promenaadil tantsupaviljoni ümbruses tasuta perepäev, kus on lustimist nii väikestele kui suurtele.

Traditsiooniliselt saab nautida esinemisi javõtta osa erinevatest töötubadest ning tegevustest.

Suurem tähelepanu on sel aastal noortelaadal, kuhu noored on oodatud müüma, vahetama või tasuta ära andma oma mänguasju, käsitööd, riideid või muud. Noortelaada eesmärk on esile tõsta noorte ettevõtlikkust ja taaskasutust. Palume laadakauplejatel enda tulekust teada anda madli.uuemae@noor.haapsalu.ee. Ootame nii õpilasfirmasid kui kõiki aktiivseid lapsi ja noori!

Kell 12 tunnustatakse Haapsalu noortekeskuste aktiivseid noori. Tunnustamise eesmärgiks on tuua esile noored, kes on kas vabatahtlikult panustanud huvikeskuse arengusse ja tegevusse, olnud aktiivsed ja toetavad.

Perepäeval põristavad trumme Haapsalu Noorte Huvikeskuse pilliring Džembe noored, musitseerivad Haapsalu Cyrillius Kreegi nimelise muusikakooli õpilased, tantsivad JJ-Street tänavatantsijad, Tallinnast tuleb põneva programmiga tantsuansambel TEREK.

Tutvuda saab mitmete asutuste ja organisatsioonide tegemistega – saab nii meisterdada kui ka möllata. Kohal on ponid ja fotonurk, süüa saab osta nii toidubussist kui Lions Haapsalu klubi heategevusmüügilt.

Päeva juhivad Haapsalu põhikooli noored, kes korraldavad ka mitmeid tegevusi.

Tule ja veeda tore päev perega!