Menu Close

Töölaager

Avame registreerimise 11.-13. aastastele Haapsalu laste töölaagrisse. Avalduste vastuvõtmine toimub 19. juunil kl 14-17 Haapsalu Noorte Huvikeskuses (Wiedemanni 4) ning toimib põhimõttel kes ees, see sees.  Avalduse vorm on leitav kodulehel noor.haapsalu.ee/toolaager

Sel suvel on võimalik valida kolme töögrupi vahel. Igasse rühma võtame vastu kuni 10 last. Üks laps saab osaleda ühes rühmas, tööaeg on päevas kuni 3 tundi, kokku töötatakse 15 tundi, tasu on 2,97 eurot tunnis (bruto) .

Heakorratöid linnas saab teha kahes grupis. 30. juuli kuni 3. august tegutseb üks rühm ning teine rühm teeb tööd 6.-10. augustil. Tehakse kergemaid heakorratöid Haapsalu linna haljasaladel, parkides ning teistes avalikes kohtades.

Juulis alustab muusikute rühm Arno Suislepa eestvedamisel. Rühma on oodatud muusikahuvilised lapsed, kes on valmis juuli viimasel nädalal proove tegema ning augustis esinema üritustel (nt Valge Daami päevad, laste kultuurifestival Lapsepõlvemaagia, Iloni Imedemaa jms). Tööaeg kokku on 15 tundi.

Ootame eeltäidetud avaldusi teisipäeval, 19. juunil kl 14-17 Haapsalu Noorte Huvikeskuses (Wiedemanni 4). Osalejate arv on piiratud.

AVALDUS töölaagrisse

INFOLEHT lapsevanemale

Lisainfo:
Kristi Erkmann
Haapsalu Noorte Huvikeskus, direktori kt
tel 528 8593, E-post: haapsalunoor@gmail.com

Urve Sarapik
Haapsalu linnavalitsus, noorsootöö spetsialist
Tel 472 4454, E-post: urve.sarapik@haapsalulv.ee