Menu Close

Automudelismi võistlused Sindis

Laupäeval 25.oktoobril toimus juhtrajamudelite ringraja Eesti Karikavõistluste V etapp, Sindis. Haapsalu Noorte Huvikeskuse õpilased osalesid võistlusel ning saavutasid auhinnalisi kohti.

TR-24 üldarvestuses võitis Bruno Põldäär, Haapsalust. Teine oli Karmen Mets, Sindisti ning kolmas Aleksei Tsebõkin, Haapsalust.
Nii noorte kui Juuniorite arvestuses võitis Rasmus Blitner, Äksist. Teine koht kuulus Karin Metsàle, Sindist ja kolmas oli Benno Bert Põldäär, Haapsalust. Osalejaid oli kokku 28. Väga tubli tulemus!
ES-32 arvestuse võitis Kaier Tammeleht, Nõmmelt. Teine koht kuulub Karmen Metsàle, Sindist ning kolmanda koha sai Andy Aron, Sindist.
Juuniorite arvestuses võitis Benno Bert Põldäär, Haapsalust, teine koht Kristiin Tammeleht, Nõmmelt ning kolmas oli Rasmus Blitner, Äksilt.
F1-32 võitis Kaier Tammeleht, Nõmmelt, Teine Andy Aron, Sindist ning kolmas oli Karmen Mets, Sindist.
Juuniorite arvestuses võitis Rasmus Blitner, Äksilt. Benno Bert Põldäär, Haapsalust sai teise koha ning kolmanda Hanna Alviine Kaptur, Äksilt.

Võistlussarja lõpetamine toimub 29.novembril Haapsalus.
Võistlusi saab ka ise Haapsalus vaatama minna. Sissepääs on Wiedemanni 4 (Haapsalu Noorte Huvikeskus) maja tagant, ringrada asub 3. korrusel.
Lisaks toimuvad võistluste-eelsed harjutamised 9.novembril Huvikeskuses. Kõik huvilised on oodatud uudistama (Wiedemanni 4). Saab ka ise proovida võidusõitu mudelautodega.

Jätkuvalt ootame huvilisi Haapsalu Noorte Huvikeskuse automudelismi huviringi. Võta julgelt ühendust juhendajaga: Raido Põldäär, e-mail: raido.poldaar@noor.haapsalu.ee.

Teate koostas:
Reelika Ender
Direktor
Haapsalu Noorte Huvikeskus
Tel: 58052045