Menu Close

Panga külas on betoonist lauatenniselaud

Panga küla aktiivsed noored algatasid kevadel projekti „Panga välilauatennis”. Projektikonkursil „Nopi üles” saadi kokku vajalikud hääled ning suvel läkski betoonlaud töösse. Rõõm on teatada, et sügiseks sai laud valmis ja paigaldatud.

Peale erinevate võimaluste kaalumist sai väline lauatenniselaud asukoha Ridala kooli juures (raamatukogu sissepääsu juures). Reketeid ja palle saab laenutada raamatukogust, mis asub koolimajas ja on avatud esmaspäevast kolmapäevani kl 15-18 ning neljapäeval kl 15-20. Kel endal varustus olemas, saab mugavalt minna ükskõik mis ajal sportima.

Haapsalu Noorte Huvikeskuse noorsootöötaja Jaanika Milleri sõnul käivad huvilised juba harjutamas. „Väline lauatenniselaud on hea lisavõimalus Panga küla noortele. Sealsamas pargis saab kettagolfi mängida ning peagi avatakse spordihoone, kuhu saab ruumid ka noortekeskus,” lisas Miller, kes aitas noortel projekti juhtida.

Esimene suurem üritus ja laua proovilepanek on 27. septembril Ridala kooli spordipäeval.

Väline lauatenniselaud on avatud igal ajal ja kõigile soovijatele – tule mängima kasvõi koos vanaemaga!

Täname kõiki, kes toetasid oma hääle andmisega projekti, Kiili Betooni, Ridala Spordiklubi, Ridala kooli, Ridala raamatukogu.

Noorte piirkondlike omaalgatuste konkursi “Nopi üles” tegevuste elluviimist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmis „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

Lisainfo:
Jaanika Miller
Haapsalu Noorte Huvikeskus
noorsootöötaja
tel 5819 5117